Seoses eriolukorraga sulgeb Viru-Nigula valla raamatukogu alates 20. märtsist Kunda ja Viru-Nigula haruraamatukogu uksed.

Raamatuid saab eelnevalt tellida või tagastada kokkuleppel raamatukoguhoidjaga e-posti ja telefoni teel. Samuti saab tellimiseks kasutada lugejaportaali www.lugeja.ee. Korra nädalas korraldame vajaduspõhiselt koduteeninduse.

Raamatukoguhoidja paneb vastavalt lugeja soovile kokkulepitud ajaks teavikud kokku ning asetab raamatukogus vahekoridori lauale. Sinna saab tagastada ka raamatuid.

Viru-Nigula valla raamatukogu (Kunda): telefon 3221824, e-post: vallaraamatukogu@viru-nigula.ee

Viru-Nigula raamatukogu: telefon 3294516, e-post: raamatukogu@viru-nigula.ee

Kui on soov raamatut tagasi tuua, saab Viru-Nigula raamatukogus need jätta tagastuskasti.

Aseri Raamatukogu on avatud postipunkti lahtioleku aegadel: T- N 10.00 – 14.00 ; R, L 12.00 – 16.00. Raamatukogu teenust osutatakse samal ajal.

Laenutatud raamatute tagastamise tähtaja pärast pole vaja muretseda, sest viivist ei võeta. Viivisavaba periood kestab 1. maini.

Kõik märtsi ja aprillikuusse planeeritud üritused jäävad ära.