Viru-Nigula valla raamatukogu pakub nutiseadmete kasutamise koolitust. NutiAkadeemia kutsub koolitusele või nõustamisele nii algajaid kui ka vähekasutajaid. Pakume näpunäiteid neile, kes juba kasutavad nutiseadmeid ja ka neile, kes ei ole nutitelefoni või tahvelarvutit kasutanud või kasutavad neid vaid helistamiseks ja sõnumite saatmiseks.

Aitame nutiseadmete abil oma elu mugavamaks ja nutikamaks muuta!

Pakume nii individuaalse nutinõustamise võimalust kui ka põhjalikumat nutikoolitust. Koolitusel tutvustame nutiseadme võimalusi (internet, otsing, äpid, e-kirjad, piltide tegemine ja jagamine), räägime lähemalt erinevatest e-teenustest ning nende kasutamisest ja nutiseadme turvalisusest. Abistame isikutuvastusvahendite Mobiil-ID ja Smart-ID kasutuselevõtmisel.

Võta nõustamisele kaasa oma nutiseade.

Pane end NutiAkadeemias proovile, ja juba mõne nädala pärast julged teha nutitelefoniga pangamakseid, saata lähedastele pilte, vaadata tahvelarvutist videosid ning palju palju muud.

Tere tulemast nutikate sekka!
Projekti viivad läbi Vaata Maailma SA, Swedbank Eesti, SEB, Telia, Elisa, ja SK ID Solutions.

Lisainfo ja koolitustele registreerimine telefonil 32 21 824, vallaraamatukogu@viru-nigula.ee või NutiAkadeemia kodulehel www.nutiakadeedeemia.ee